Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesień w Krakowie
W dniu 26 października chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji literackiej uczty czyli w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbyły się w EXPO Kraków. To święto literatury pod Wawelem jest słynne z niepowtarzalnej atmosfery, ciekawych spotkań z autorami książek i interesującej oferty wydawniczej. Uczestnicy wycieczki udali się też na spacer śladami wielkiego mistrza okresu Młodej Polski – Stanisława Wyspiańskiego. Wieczór również dostarczył wielu wrażeń, a spektakl „Najdroższy” w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela był prawdziwą wisienką na torcie…