Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Upoluj swoja książkę
Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza szkoła znalazła się wśród 1000 szkół, które zostały zakwalifikowane do pierwszej edycji projektu " Upoluj swoją książkę" zorganizowanego przez Instytut Książki w Krakowie. Uczetnicy ( uczniowie szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju) mogą w dniach 2–30 listopada br. zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Honorowy Patronat nad nim objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Mamy jeszcze jedną świetną wiadomość - wśród uczniów w całym kraju. Organizatorzy zrekrutowali 1000 Ambasadorów akcji Czytaj PL, wśród których znalazła się również nasza uczennica z klasy 1a- ANNA ROGUT!  Ania jako Ambasador, otrzymała od Organizatorów specjalną koszulkę z kodem QR, dającym dostęp do 12 bestsellerowych e-booków, którą z radością odebrała na apelu z rąk pani Dyrektor Agnieszki Nagody-Gębicz. Gratulujemy i zapraszamy w imieniu naszej Ambasadorki do polowania!