Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Małe zdjęcia – wielka historia"
Każdy obraz to ułamek sekundy zatrzymany w kadrze, małe zdjęcie, za którym kryje się wielka historia – tak autorka mówi o fotografiach wybranych na wystawę. Julia Kołowrotkiewicz to uczennica klasy II Technikum Nowoczesnych Technologii i pasjonatka fotografii. Aktualnie uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mogą oglądać efekty trzech lat pracy Julii. Stonowane barwy pozwalają skoncentrować uwagę odbiorcy na bohaterze lub detalu. Julia Kołowrotkiewicz z dużą wrażliwością ukazuje dojrzałe piękno ludzi, pulsujące życiem ulice metropolii, też zadumaną lub radosną młodość.Autorka wyjaśnia: są to kadry wykonane spontanicznie, podczas spaceru z przyjaciółmi, zwiedzania miast w całej Europie, tudzież w trakcie rodzinnych spotkań. Ich interpretację zostawiam już Państwu. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w szkole.