Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki IX Dyktanda Kleszczowskiego Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego
23 maja 2018 r. komisja konkursowa w składzie : Ewa Szczepaniak-Sieradzka, Ewa Zagaj, Agnieszka Kukieła, Aleksandra Ignasiak-Smela, Ewelina Szymak, Milena Rudzka przyznała tytuły Mistrza i Wicemistrza Ortografii IX Dyktanda Kleszczowskiego Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego.

W kategorii: szkoła podstawowa i gimnazjum:
Mistrzem Ortografii został Bartosz Łągwa z Zalesic
Wicemistrzem Ortografii został Filip Składowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 9 w Tomaszowie Mazowieckim

w kategorii : szkoła ponadgimnazjalna:
Mistrzem Ortografii został Kamil Małecki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie
Wicemistrzem Ortografii została Zuzanna Płomińska z Sulejowa

w kategorii: open:
Mistrzem Ortografii została Zdzisława Gruzla z Korwinowa
Wicemistrzem Ortografii została Joanna Hawełek z Cieszyna.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
Natomiast pozostałych Uczestników, już teraz zapraszamy za rok!
Przypominamy, że rozdanie nagród Mistrza i Wicemistrza Ortografii IX Dyktanda Kleszczowskiego nastąpi podczas XXI Dni Kleszczowa, dn. 27 maja 2017r., godz.16.00, na stadionie przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.

Tekst dyktanda - TUTAJ.