Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ
Drodzy Czytelnicy! Z wielką radością informuję, że nasza szkoła zakwalifikowała się do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę" realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL. Mamy nadzieję, że jak w ubiegłym roku skorzystacie z okazji i upolujecie coś dla siebie ! Do polowania zapraszam również nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, sympatyków… wszystkich, którzy otwarci są na wyzwania! Czytaj PL to największa akcja czytelnicza w kraju, a kto wie, czy także nie na świecie. Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z blisko 7000 nośników plakatów na terenie szkoły. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć polskie i światowe bestsellery. Czytać i słuchać bestsellerowych książek będzie można przez cały listopad. Akcja potrwa od 2 do 30 listopada 2018 r., plakaty dostępne na korytarzu w szkole i bibliotece szkolnej. Projekt realizowany jest w ramach Programu Upowszechniania Czytelnictwa.