Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzowie ortografii
26 października br. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się XXI Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny " Miłość pisze się Jezus". Do dyktanda przystąpiło dwóch naszych uczniów z technikum, pod kierunkiem E.Zagaj i B.Mickiewicz. Po sprawdzeniu prac jury konkursowe przyznało: V miejsce- Mateusz Tyl z klasy IVt ,VI miejsce- Maciej Wilk z klasy 2t. To wspaniały wynik tym bardziej, że do dyktanda przystąpiło 95 chętnych z całej Polski. Obu Panom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ...zwłaszcza na Dyktandzie Kleszczowskim. Projekt realizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.