Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko – Wokalnego
26 października 2018 roku odbył się, zorganizowany przez naszą placówkę, Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko – Wokalny. Hasło przewodnie tegorocznych zmagań brzmiało: „Niepodległa w wierszu i piosence”. Chęć udziału w rywalizacji zadeklarowali przedstawiciele wszystkich przedszkoli i szkół działających na terenie gminy Kleszczów. Na przesłuchania zgłosiło się 53 uczestników konkursu. Wszyscy prezentowali wysoki poziom, toteż wskazanie zwycięzców okazało się niezwykle trudne. Jury w składzie: Elżbieta Roczek, Barbara Mickiewicz, Aleksandra Ignasiak-Smela, Marzena Jakubowska-Brożyna, dokonując oceny uwzględniało przede wszystkim: dobór repertuaru, poziom wykonania utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Po niezwykle burzliwych obradach udało się wyłonić zdobywców głównych nagród w poszczególnych kategoriach. Wyniki przedstawiają się następująco:
kategoria: 6-latki i uczniowie klas I-III – Milena Kowalczyk (Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku)
kategoria: klasy IV-VI – Krzysztof Szafrański (Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Kleszczowie)
kategoria: klasy VII-VIII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna - Tomasz Janich (Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie)
kategoria: poezja śpiewana – Zuzanna Grzejszczak (Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kleszczowie).
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zdobywcy I-ych miejsc oprócz nagród rzeczowych i dyplomów, otrzymają zaszczyt uświetnienia swoim występem gminnych obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 09 listopada br. o godz. 11.00 w auli Solparku. Wówczas to nastąpi uroczyste wręczenie nagród w/w zwycięzcom. GALERIA.