Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Znamy uczestników gali finałowej konkursu "Od ignoranta do eleganta"
15 maja 2014 r. jury w składzie: p. Agnieszka Nagoda-Gębicz (Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie), p. Sławomira Mrozowicz (teatrolog, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie), p. Zbigniew J. Zieliński - trener etykiety i protokołu dyplomatycznego, p. Juliusz Gajewski (instruktor ds. przygotowywania materiałów audiowizualnych Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie) , p. Jacek Olejnik (główny instruktor ds. filmu i edukacji filmowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie). Po kliknięciu okienka CZYTAJ DALEJ ukaże się lista zawierająca wszystkie szkoły wybrane przez jury konkursu do udziału w mini festiwalu filmowym, podczas którego wyłoniony zostanie film publiczności. Wśród nich są szkoły wyróżnione i nagrodzone. Kolejność na liście jest alfabetyczna – niezgodna z przyznanymi miejscami. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 6 czerwca.

Znamy uczestników gali finałowej konkursu "Od ignoranta do eleganta"
15 maja 2014 r. jury w składzie: p. Agnieszka Nagoda-Gębicz (Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie), p. Sławomira Mrozowicz (teatrolog, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie), p. Zbigniew J. Zieliński - trener etykiety i protokołu dyplomatycznego, p. Juliusz Gajewski (instruktor ds. przygotowywania materiałów audiowizualnych Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie) , p. Jacek Olejnik (główny instruktor ds. filmu i edukacji filmowej Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie). Po kliknięciu okienka CZYTAJ DALEJ ukaże się lista zawierająca wszystkie szkoły wybrane przez jury konkursu do udziału w mini festiwalu filmowym, podczas którego wyłoniony zostanie film publiczności. Wśród nich są szkoły wyróżnione i nagrodzone. Kolejność na liście jest alfabetyczna – niezgodna z przyznanymi miejscami. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 6 czerwca.

Kategoria: gimnazjum
Gimnazjum nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek, Kraków
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 Gimnazjum nr 67, Kraków
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Oświęcim
Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Poczesna
Gimnazjum nr 7, Tomaszów Mazowiecki
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, Wieluń
Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, Biłgoraj
Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II, Kleszczów
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, Lubsko
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności, Myślenice

Szkoły, które nie zostały wyróżnione i nagrodzone, mailowo otrzymają informację o uzyskanym wyniku.