Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

----------Rok szkolny 2015/2016----------

Dzień Odkrywania Talentów
Zgodnie z decyzją MEN w dniu 21 marca w szkołach odbywają się prezentacje talentów i zainteresowań uczniowskich. Pierwszy dzień wiosny stał się już tradycyjnie w naszej szkole „Dniem Talentów”, który podkreśla znaczenie uczenia się z pasją i rozwijanie predyspozycji uczniów. Nasza szkoła od 2012 r. jest SZKOŁĄ ODKRYWANIA TALENTÓW, więc możemy pochwalić się uzdolnionymi uczniami w bardzo wielu dziedzinach. W trakcie Ogólnopolskiego Dnia Talentów młodzież zaprezentowała swoje umiejętności w zakresie występów artystycznych, teatralnych, pokazów gimnastyki artystycznej i aerobiku, pokazów zumby oraz tańców współczesnych i klasycznych. Odbywały się doświadczenia fizyczno-chemiczne, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz promocja zdrowego stylu życia. Młodzi matematycy rozwiązywali zadania matematyczne z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Młodzi poligloci prowadzili warsztaty nt. „Język hiszpański i język angielski w praktyce”. Natomiast uczniowie Technikum Nowoczesnych Technologii prezentowali własnoręcznie zaprogramowane roboty, pokazywali nowoczesny sprzęt mechatroniczny i prowadzili warsztaty mechatroniczne. Systemowe działania prowadzone w naszej szkole przyczyniają się do osiągania przez uczniów licznych sukcesów w konkursach, przeglądach i zawodach sportowych. Sukcesy te mają zasięg gminny, powiatowy, rejonowy, wojewódzki i ogólnopolski.

----------Rok szkolny 2014/2015----------

Dzień Talentów w ZSP 

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie stał się także okazją do zorganizowania Dnia Talentów. Tradycyjnie już po raz kolejny w tym dniu uczniowie naszej szkoły zaprezentowali rówieśnikom, nauczycielom i przybyłym gościom swoje umiejętności, zainteresowania i pasje. Uczniowie, we współpracy z nauczycielami–opiekunami, przygotowali w klasach stanowiska, które stanowiły realizację ich kompetencji w zakresie takich przedmiotów, jak: biologia, chemia, język angielski, niemiecki, hiszpański, fizyka, matematyka, czy mechatronika. Młodzież demonstrowała przy nich swoje umiejętności oraz prowadziła zajęcia warsztatowe dla uczniów III klas gimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia sportowe ZSP Kleszczów rok szkolny 2014/2015 – I semestr  - TUTAJ

Osiągnięcia sportowe ZSP Kleszczów rok szkolny 2014/2015 – II semestr - TUTAJ

sukcesy 2014/2015 sem I

sukcesy 2014/2015 sem II

 

Dzień Odkrywania Talentów
21 marca 2014 r. Pierwszy dzień wiosny stał się już tradycyjnie w naszej szkole „Dniem Talentów”, który podkreśla znaczenie uczenia się z pasją i rozwijanie swoich zainteresowań. Uczestnicy imprezy mieli możliwość zaprezentowania przed swoimi młodszymi kolegami z gimnazjum swoich uzdolnień: muzycznych, tanecznych, teatralnych, plastycznych, mechatronicznych...

Czytaj więcej...