Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dobry start naszych sztafet przełajowych
Dwie drużyny ZSP Kleszczów, chłopców i dziewcząt rywalizowały w dniu 17 października 2018 roku, w sztafetowych biegach przełajowych, które były rozgrywane na Patykach koło Zelowa. Oba zespoły zaprezentowały pełnię swoich możliwości, jednak tym razem więcej szczęścia miał zespół chłopców, który awansował z drugiego miejsca na zawody wojewódzkie. Dziewczęta ostatecznie uplasowały się na czwartym miejscu.
Skład dziewcząt: Milena Gierach, Anna Jarek, Magdalena Muskała, Joanna Kaczmarczyk, Kornelia Kmita, Magdalena Wójcik, Natalia Kupc, Magdalena Zalewska. Skład chłopców: Igor Świątek, Kamil Szadkowski, Kamil Kałużny, Sergiusz Urbaniak, Marcel Kozłowski, Adam Popiel, Kacper Szymoniak, Jan Stochniałek, Jakub Zych.

Awans sztafet ZSP Kleszczów do półfinałów wojewódzkich
Dwie drużyny ZSP Kleszczów, chłopców i dziewcząt rywalizowały w dniu 9 października 2018 roku, w sztafetowych biegach przełajowych, które były rozgrywane na Patykach koło Zelowa. Obie ekipy spisały się bardzo dobrze, awansując do dalszej rywalizacji, czyli półfinałów wojewódzkich. Chłopcy wygrali sztafetę, natomiast dziewczyny były drugie. Skład dziewcząt: Milena Gierach, Julia Kowalska, Magdalena Muskała, Joanna Kaczmarczyk, Kornelia Kmita, Magdalena Wójcik, Natalia Kupc, Klaudia Gałwiaczek. Skład chłopców: Igor Świątek, Kamil Szadkowski, Kamil Kałużny, Sergiusz Urbaniak, Marcel Kozłowski, Adam Popiel, Michał Garstka, Jan Stochniałek, Jakub Zych.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
02.10.2018r. w Belchatowie odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ. Szkołę naszą reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Po wyrównanej walce chłopcy zostali sklasyfikowani na III a dziewczęta na IV miejscu. W zawodach startowały: Milena Gierlach, Anna Jarek, Joanna Kaczmarczyk, Natalia Kierasińska, Julia Kowalska, Natalia Kupc, Natalia Kurczewska, Klaudia Marszał, Weronika Piątczak, Justyna Pietrzak, Paulina Szafrańska, Magdalena Wójcik, Magdalena Zalewska oraz Jakub Bąkowicz, Filip Chrosta, Michał Garstka, Kamil Gębicz, Bartłomiej Jarkowski, Kamil Kałużny, Mateusz Knysiak, Marcel Kozłowski, Bartłomiej Lechowski, Adam Popiel, Kamil Szadkowski, Kacper Szymoniak, Igor Świątek, Sergiusz Urbaniak.

Czytaj więcej...

Wojewódzki finał - Indywidualne Biegi Przełajowe
27.09.2018r. w Uniejowie odbył się Wojewódzki Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowało troje uczniów: Milena Gierach z kl. IIIC, Joanna Kaczmarczyk z kl. IIB i Igor Świątek z kl. III T. Trasa biegu liczyła 1000m dla dziewcząt i 1500m dla chłopców. Po wspaniałym biegu Milena zajęła II miejsce. W historii Naszej Szkoły jest to pierwsza osoba, której trzy razy z rzędu udało się stanąć na podium podczas Finału Wojewódzkiego Indywidualnych Biegów Przełajowych. Asia i Igor po wspaniałym występie, zajęli dalsze pozycje. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Szkolna Liga Lekkoatletyczna
25.09.2018 r. w Bełchatowie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców, które zajęły drugie miejsca w powiecie i awansowały na zawody rejonowe, które odbędą się na początku października również w Bełchatowie.W zawodach wystartowały: Milena Gierach, Anna Jarek, Joanna Kaczmarczyk, Natalia Kupc, Natalia Kurczewska, Weronika Piątczak, Adrianna Piechura, Justyna Pietrzak, Paulina Szafrańska, Monika Szymanek, Magdalena Wójcik oraz chłopcy: Jakub Bąkowicz, Filip Chrosta, Michał Garstka, Bartłomiej Jarkowski, Rafał Kina, Mateusz Knysiak, Marcel Kozłowski, Bartłomiej Lechowski. Mateusz Markowicz, Adam Popiel, Kamil Szadkowski, Kacper Szymoniak, Igor Świątek, Sergiusz Urbański, Karol Zych.

Indywidualne Biegi Przełajowe
20.09.2018r na „Patykach” koło Zelowa odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Zawodnicy mięli do pokonania dystans 1000m dziewczęta i 1500m chłopcy. Drużyna naszej Szkoły liczyła cztery dziewczynki i dziesięciu chłopców. Najlepiej zaprezentowali się zdobywając drugie miejsce Milena Gierach z kl. III C, trzecie miejsce Igor Świątek z kl. III T  i piąte miejsce Joanna Kaczmarczyk z kl. IIB. Cała trójka uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się...

Czytaj więcej...

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W PŁYWANIU

16-17.06.2018r. w Łodzi odbyły się zawody pływackie Letnie Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowała Dominika Bińczyk z klasy I B, która w klasie:
SB6 stylem klasycznym zajęła 3 miejsce z czasem 1’23”79,
S7 stylem dowolnym zajęła 5 miejsce z czasem 1’25”71,
S7 stylem grzbietowym zajęła 7 miejsce z czasem 1’20”15.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Finał Wojewódzki w Piłce Plażowej
12 czerwca w Sieradzu odbył się Finał Województwa Łódzkiego w Siatkówce Plażowej. Szkołę naszą reprezentowała drużyna dziewcząt. Po emocjonujących meczach, raz w deszczu, raz w słońcu, reprezentantki nasze ukończyły zawody na VIII miejscu. Zespół wystąpił w składzie:Natalia Cichowlas, Emilia Włodarczyk i Julia Zając.

Piłka siatkowa plażowa dziewcząt - półfinały wojewódzkie
6 czerwca w Bełchatowie odbył się Półfinał Wojewódzki w Siatkówce Plażowej dziewcząt. Zawody odbywały się zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozgrywki odbywały się systemem brazylijskim, mecz grano do 21 pkt z dwupunktową przewagą. Uczennice naszej szkoły w pierwszym meczu pokonały drużynę dziewcząt z II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie 21:14, następnie wygrały ze szkołą ZSEE z Radomska 21:12. Kolejne zmagania przebiegały w pięknym stylu i nasza plażowa para pokonała drużynę z ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 21:19, dzięki czemu znalazły się w finale. Po ciężkich zmaganiach, w trudnych warunkach atmosferycznych z uczennicami z I LO w Piotrkowie Trybunalskim dziewczęta zajęły bardzo dobre drugie miejsce i awansowały to Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 12 czerwca w Sieradzu.

Czytaj więcej...

Siatkówka plażowa
30.05.2018 w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców. Po zaciętych meczach drużyna chlopców naszej szkoły zajęła III miejsce. Natomiast zespół dziewcząt zajmując II miejsce awansował na Półfinał Województwa, który odbędzie się 6 czerwca również w Bełchatowie. Szkołę reprezentowali :Natalia Cichowlas, Julia Zając, Kinga Zając, Maciej Jarząbkowski, Błażej Miara, Jan Stochniałek.  FOTKI

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
14 maja 2018r w Zelowie „Patyki” odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych. Trasa biegu wynosiła 1000m, a każda drużyna liczyła 5 zawodników. Był to wspaniały występ obu reprezentacji Naszej Szkoły. Dziewczęta wywalczyły pierwsze, a chłopcy drugie miejsce.  Poniżej przedstawiamy mistrzowskie składy:

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych
25.04.2018r. w Wolborzu odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych. Dziewczęta z rocznika (2001) miały do pokonania 1500m z rocznika (2000 i 1999) – 2000m, chłopcy z rocznika (2001) – 2000m, a z rocznika (2000 i 1999) – 3000m. Szkolna drużyna liczyła 10 zawodników. 

Czytaj więcej...

Halowa Piłka Nożna
25 lutego 2018r. w Działoszynie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w halowej Piłce Nożnej Seniorek. Dziewczęta z naszej szkoły w bardzo dobrym stylu i zaciętej rywalizacji zajęły czwarte miejsce. Poniżej przedstawiam skład drużyny: Mikłaszewska Svenja - bramkarz, Grzesiak Magdalena – kapitan, Widera Oliwia, Freus Roksana, Zych Aleksandra, Miśkiewicz Maria, Zysiek Zuzanna, Dąbrowska Weronika, Ludwiczak Monika. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piłka Nożna Dziewcząt
13 kwietnia 2018r. w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ramach Licealiady. Dziewczęta  z naszej szkoły w bardzo dobrym stylu i zaciętej rywalizacji zajęły czwarte miejsce. Poniżej przedstawiam skład drużyny: Mikłaszewska Svenja - bramkarz, Grzesiak Magdalena – kapitan, Widera Oliwia, Ostojska Amanda, Zych Aleksandra, Miśkiewicz Maria, Zysiek Zuzanna, Dąbrowska Weronika, Ludwiczak Monika, Kurczewska Natalia, rezerwowe: Szafrańska Paulina, Badowska Karolina.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
12 kwietnia 2018r w Radomsku odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego w piłce siatkowej chłopców . Bardzo dobry występ zanotowała reprezentacja naszej szkoły. Chłopcy zagrali wyśmienicie i ostatecznie zakończyli turniej na trzecim miejscu. Skład druzyny: Jan Stochniałek – kapitan, Błażej Miara, Jakub Cisek, Łukasz Łyszkowicz, Michał Piotrowski, Mateusz Zimoń, Filip Szkudlarek. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.