Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
14 maja 2018r w Zelowie „Patyki” odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych. Trasa biegu wynosiła 1000m, a każda drużyna liczyła 5 zawodników. Był to wspaniały występ obu reprezentacji Naszej Szkoły. Dziewczęta wywalczyły pierwsze, a chłopcy drugie miejsce.  Poniżej przedstawiamy mistrzowskie składy:
Milena Gierach, Maria Miśkiewicz, Julia Kowalska, Wiktoria Hałaczkiewicz, Magdalena Muskała oraz Joanna Kaczmarczyk,
Igor Świątek, Kamil Szadkowski, Bartosz Pieniążek, Łukasz Łyszkowicz, Jan Stochniałek.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.