Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka siatkowa plażowa dziewcząt - półfinały wojewódzkie
6 czerwca w Bełchatowie odbył się Półfinał Wojewódzki w Siatkówce Plażowej dziewcząt. Zawody odbywały się zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozgrywki odbywały się systemem brazylijskim, mecz grano do 21 pkt z dwupunktową przewagą. Uczennice naszej szkoły w pierwszym meczu pokonały drużynę dziewcząt z II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie 21:14, następnie wygrały ze szkołą ZSEE z Radomska 21:12. Kolejne zmagania przebiegały w pięknym stylu i nasza plażowa para pokonała drużynę z ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim 21:19, dzięki czemu znalazły się w finale. Po ciężkich zmaganiach, w trudnych warunkach atmosferycznych z uczennicami z I LO w Piotrkowie Trybunalskim dziewczęta zajęły bardzo dobre drugie miejsce i awansowały to Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 12 czerwca w Sieradzu.  Dziewczęta wystąpiły w składzie : Natalia Cichowlas, Emilia Włodarczyk oraz rezerwowa Julia Zając.