Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Indywidualne Biegi Przełajowe
20.09.2018r na „Patykach” koło Zelowa odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Zawodnicy mięli do pokonania dystans 1000m dziewczęta i 1500m chłopcy. Drużyna naszej Szkoły liczyła cztery dziewczynki i dziesięciu chłopców. Najlepiej zaprezentowali się zdobywając drugie miejsce Milena Gierach z kl. III C, trzecie miejsce Igor Świątek z kl. III T  i piąte miejsce Joanna Kaczmarczyk z kl. IIB. Cała trójka uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 27.09.2018r. w Uniejowie. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.