Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolna Liga Lekkoatletyczna
25.09.2018 r. w Bełchatowie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców, które zajęły drugie miejsca w powiecie i awansowały na zawody rejonowe, które odbędą się na początku października również w Bełchatowie.W zawodach wystartowały: Milena Gierach, Anna Jarek, Joanna Kaczmarczyk, Natalia Kupc, Natalia Kurczewska, Weronika Piątczak, Adrianna Piechura, Justyna Pietrzak, Paulina Szafrańska, Monika Szymanek, Magdalena Wójcik oraz chłopcy: Jakub Bąkowicz, Filip Chrosta, Michał Garstka, Bartłomiej Jarkowski, Rafał Kina, Mateusz Knysiak, Marcel Kozłowski, Bartłomiej Lechowski. Mateusz Markowicz, Adam Popiel, Kamil Szadkowski, Kacper Szymoniak, Igor Świątek, Sergiusz Urbański, Karol Zych.