Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki finał - Indywidualne Biegi Przełajowe
27.09.2018r. w Uniejowie odbył się Wojewódzki Finał Indywidualnych Biegów Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowało troje uczniów: Milena Gierach z kl. IIIC, Joanna Kaczmarczyk z kl. IIB i Igor Świątek z kl. III T. Trasa biegu liczyła 1000m dla dziewcząt i 1500m dla chłopców. Po wspaniałym biegu Milena zajęła II miejsce. W historii Naszej Szkoły jest to pierwsza osoba, której trzy razy z rzędu udało się stanąć na podium podczas Finału Wojewódzkiego Indywidualnych Biegów Przełajowych. Asia i Igor po wspaniałym występie, zajęli dalsze pozycje. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.