Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
02.10.2018r. w Belchatowie odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ. Szkołę naszą reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Po wyrównanej walce chłopcy zostali sklasyfikowani na III a dziewczęta na IV miejscu. W zawodach startowały: Milena Gierlach, Anna Jarek, Joanna Kaczmarczyk, Natalia Kierasińska, Julia Kowalska, Natalia Kupc, Natalia Kurczewska, Klaudia Marszał, Weronika Piątczak, Justyna Pietrzak, Paulina Szafrańska, Magdalena Wójcik, Magdalena Zalewska oraz Jakub Bąkowicz, Filip Chrosta, Michał Garstka, Kamil Gębicz, Bartłomiej Jarkowski, Kamil Kałużny, Mateusz Knysiak, Marcel Kozłowski, Bartłomiej Lechowski, Adam Popiel, Kamil Szadkowski, Kacper Szymoniak, Igor Świątek, Sergiusz Urbaniak.