Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dobry start naszych sztafet przełajowych
Dwie drużyny ZSP Kleszczów, chłopców i dziewcząt rywalizowały w dniu 17 października 2018 roku, w sztafetowych biegach przełajowych, które były rozgrywane na Patykach koło Zelowa. Oba zespoły zaprezentowały pełnię swoich możliwości, jednak tym razem więcej szczęścia miał zespół chłopców, który awansował z drugiego miejsca na zawody wojewódzkie. Dziewczęta ostatecznie uplasowały się na czwartym miejscu.
Skład dziewcząt: Milena Gierach, Anna Jarek, Magdalena Muskała, Joanna Kaczmarczyk, Kornelia Kmita, Magdalena Wójcik, Natalia Kupc, Magdalena Zalewska. Skład chłopców: Igor Świątek, Kamil Szadkowski, Kamil Kałużny, Sergiusz Urbaniak, Marcel Kozłowski, Adam Popiel, Kacper Szymoniak, Jan Stochniałek, Jakub Zych.