Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziewczęta i chłopcy mistrzami powiatu w unihokeju
07.11.2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca i awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 8 listopada w Gomunicach. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Julia Dyderska, Aleksandra Krawczyk, Svenja Miklaszewska, Wiktoria Nowakowska, Aleksandra Rogut, Kinga Wysocka, Julia Zysiek, Zuzanna Zysiek. W drużynie chłopców grali: Adrian Chrząszcz, Bartłomiej Dąbrowski, Bartłomiej Jarkowski, Mateusz Knysiak, Łukasz Łyszkowicz, Michał Piotrowski, Jan Stochniałek, Filip Zatorski, Mateusz Zimoń i Karol Zych.