Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU
8 listopada w Gomunicach odbył się Półfinał Województwa w Unihokeju. W zawodach tych wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Po zaciętej walce obie reprezentacje zajęły drugie miejsca. Dziewczęta grały w składzie: Julia Dyderska, Aleksandra Krawczyk, Svenja Mikłaszewska Wiktoria Nowakowska, Aleksandra Rogut, Kinga Wysocka, Julia i Zuzanna Zysiek. W drużynie chłopców wystąpili: Adrian Chrząszcz, Bartłomiej Jarkowski, Mateusz Knysiak, Łukasz Łyszkowicz, Michał Piotrowski, Jan Stochniałek, Filip Zatorski, Mateusz Zimoń i Karol Zych.