Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka Ręczna Mistrzostwa Powiatu
15.11.2018r. na hali KWB w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Szkołę naszą reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców. Po meczach w grupach oraz finałach dziewczęta zajęły IV, a chłopcy II miejsce. W drużynie dziewcząt wystąpiły: Karolina Badowska, Martyna Beśka, Wiktoria Gala, Weronika Jońska, Karolina Kęsy, Sylwia Kluba, Wiktoria Krzak, Klaudia Marszał, Svenja Mikłaszewska, Adrianna Piechura, Aleksandra Sukiennik, Anna Sznajder, Kinga Wysocka, Magdalena Zalewska. Chłopcy wystąpili w składzie: Jakub Cisek, Maciej Jędrzejczyk, Łukasz Łyszkowicz, Kacper Madej, Norbert Mordal, Wojciech Palusiński, Bartosz Pieniążek, Michał Piotrowski, Jakub Skrzypek, Jan Stochniałek, Kacper Szymoniak, Filip Zatorski, Mateusz Zimoń.