Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody pływackie
W dniu 29.11.2018r. w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców w każdej po sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Obie drużyny zajęły drugie miejsca. Poniżej przedstawiamy składy:

- dziewczęta: Muskała Magdalena, Cieślak Karolina, Gierach Milena, Głowacka Julia, Mikłaszewska Svenja, Alama Aleksandra
- rezerwowe:  Kołowrotkiewicz Julia, Rogut Anna, Pajęcka Anna,
- chłopcy: Kaniewski Maciej, Makles Mateusz, Kośmider Wiktor, Wolniaczyk Hubert, Lizurej Jakub, Muszyński Jakub.
- rezerwowi:  Świątek Igor i Mijas Szymon.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami podczas zawodów byli Katarzyna Woźniak i Robert Pawlicki.