Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

IV miejsce piłkarzy nożnych ZSP Kleszczów
6 marca 2019 roku w Moszczenicy odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Chłopcy naszej szkoły zajęli ostatecznie IV miejsce. W całych zawodach nasz zespół nie przegrał żadnego meczu i stracił tylko jedną bramkę. O IV miejscu zadecydowały nieskutecznie egzekwowane rzuty karne. Zarówno w półfinale jak w meczu o trzecie miejsce mecze zakończyły się remisami i do rozstrzygnięcia były potrzebne konkursy rzutów karnych, w których nasz zespół okazał mniej skuteczny od przeciwników. Natomiast w grupie zanotował pewne trzy zwycięstwa. Skład: Mateusz Zimoń – bramkarz, Bartosz Pieniążek, Michał Piotrowski, Kacper Zatorski, Filip Zatorski, Adrian Chrząszcz, Mikołaj Michalczyk, Kacper Szymoniak, Jakub Zych, Sebastian Łyźniak, Kacper Wiernicki, Michał Garstka. Opiekunem drużyny był mgr Marcin Szymak.