Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II miejsce koszykarzy ZSP Kleszczów
13 marca 2019 roku w Zelowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w piłce koszykowej chłopców. Nasz zespół po dobrych zawodach ostatecznie zajął II miejsce. Wcześniej w grupie chłopcy  zanotowali dwa pewne zwycięstwa nad przeciwnikami, które dały nam prawo do walki w finale oraz o zwycięstwo w zawodach. W meczu finałowym, chłopcom zabrakło kilku skutercznych rzutów do kosza. Ostatecznie zostali wicemistrzami powiatu bełchatowskiego. Skład drużyny: Mateusz Kaczorowski, Maciej Francuz, Szymon Profic, Kamil Szadkowski, Wojciech Palusiński, Jakub Skrzypek, Maciej Kaniewski, Maciej Jędrzejczyk, Wiktor Słupecki, Jakub Bąkowicz, Kamil Radek, Dawid Rogaliński. Opiekunami byli: mgr Katarzyna Woźniak i mgr Marcin Szymak