Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w Piłce Siatkowej Kobiet
17.03.2019r. w Kleszczowie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej kobiet. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 10 uczennic. W zawodach wzięło udział cztery zespoły. Po bardzo zaciętej rywalizacji, dziewczęta wywalczyły awans do finału i po zaciętym meczu zajęły drugie miejsce. Podajemy skład drużyny: Emilia Włodarczyk - kapitan, Wiktoria Gala, Wiktoria Pawełoszek, Kinga Zając, Julia Zając, Magdalena Zalewska, Magdalena Głowacz, Wiktoria Krzak, Aleksandra Sukiennik i Martyna Beśka. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.