Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

.

Podium piłkarzy nożnych ZSP Kleszczów
16 maja 2019 roku w Zelowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego  w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Początek rywalizacji to dwa mecze w grupie, po których zajęliśmy  drugie miejsce, co uprawniało nas do gry w meczu o trzecie miejsce. W małym finale nasza drużyna miała za rywala ZSP nr 3 z Bełchatowa. Po dobrym meczu chłopcy pewnie zwyciężyli . Skład drużyny: Jakub Skrzypek – bramkarz, Michał Piotrowski, Kacper Zatorski, Filip Zatorski, Adrian Chrząszcz, Mikołaj Michalczyk, Kacper Szymoniak, Jakub Zych, Sebastian Łyźniak, Kacper Wiernicki, Michał Garstka, Jakub Ociepski. Opiekunami drużyny byli mgr Marcin Szymak oraz mgr Marek Jarząbkowski.