Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka nożna
20 maja 2019r. w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ramach Licealiady. Dziewczęta z naszej szkoły w bardzo dobrym stylu i zaciętej rywalizacji wygrały i awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 22.05.2019r. w Pajęcznie. Poniżej przedstawiamy skład drużyny: Mikłaszewska Svenja - bramkarz, Góra Nikola - kapitan, Zysiek Julia, Kurczewska Natalia, Szafrańska Paulina, Nowakowska Wiktoria, Rogut Aleksandra, Kęsy Karolina, Krawczyk Aleksandra, Wysocka Kinga. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.