Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podaruj pluszaka
„Podaruj pluszaka” to kolejna z licznych inicjatyw charytatywnych podjętych przez uczniów naszej szkoły w Roku wolontariatu. Pomysłodawczynią projektu była uczennica klasy Ia, Anna Balt, a koordynatorem całości pedagog szkolny, pani Beata Wysmułek. Do akcji licznie włączyli się uczniowie oraz nauczyciele. Dzięki ich hojności udało się zebrać całkiem sporą ilość pluszowych zabawek, którymi następnie obdarowano dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej. 22 grudnia przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu...

Podaruj pluszaka
„Podaruj pluszaka” to kolejna z licznych inicjatyw charytatywnych podjętych przez uczniów naszej szkoły w Roku wolontariatu. Pomysłodawczynią projektu była uczennica klasy Ia, Anna Balt, a koordynatorem całości pedagog szkolny, pani Beata Wysmułek. Do akcji licznie włączyli się uczniowie oraz nauczyciele. Dzięki ich hojności udało się zebrać całkiem sporą ilość pluszowych zabawek, którymi następnie obdarowano dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej. 22 grudnia przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem Samorządu Szkolnego panią Joanną Durką i pedagogiem szkolnym odwiedzili podopiecznych domu dziecka i wręczyli im prezent z ciepłymi życzeniami Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Największym podziękowaniem były uśmiechnięte buzie dzieciaków.