Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Powiatowe Kleszczowskie Manewry Grup Przedmedycznych
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych – Nie bądź bierny naucz się pomagać
24 Listopada 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie odbyły się II Kleszczowskie Manewry Grup Przedmedycznych - Nie bądź bierny naucz się pomagać. Do udziału w manewrach zgłosiły się 2 drużyny ze szkół z powiatu bełchatowskiego. Drużyna z PG 2 Bełchatów i drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łękińsku. Drużyny udzielały pomocy osobom poszkodowanym w różnych stanach zagrożenia życia i zdrowia oraz sprawdzały swoją wiedzę w krzyżówkach. Wszystko odbywało się w atmosferze doskonalenia swoich umiejętności udzielania I pomocy.  Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety i dyplomy za udział w manewrach. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, duże zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu manewrów, szczególnie klasie II B która przygotowała, oceniała i gościła ciastem uczestników manewrów.