Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki w Warszawie
6 grudnia 2018 r. miłośnicy teatru z naszej szkoły postanowili spędzić tegoroczne Mikołajki w Warszawie. Obejrzeli poruszający spektakl „ Niezwyciężony” w wykonaniu aktorów Teatru 6 piętro: Agnieszki Grocholskiej, Magdaleny Popławskiej, Bartłomieja Topy i Szymona Bobrowskiego, po spektaklu mieli też wyjątkową okazję do spotkania i zrobienia wspólnego zdjęcia. Wcześniej młodzież zwiedzała Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie To wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty. Uczniowie i nauczyciele przekonali się, że świetlna instalacja jest doskonałą propozycją zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.