Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Noc w szkole
7 grudnia grupa uczniów z klas I i III b spędziła wieczór i noc w szkole. Pierwszoklasiści poświęcili ten czas na zgłębianie tajników kinematografii; oprócz oglądania filmów odbyły się również zabawy związane ze sztuką filmową. Uczniowie w niewielkich grupach rywalizowali ze sobą rozszyfrowując kalambury z tytułami filmów – dla najlepszej drużyny czekała nagroda: popcorn. Dużo emocji wzbudziła także zabawa w charakteryzację. Wraz z obecnymi wówczas na terenie szkoły maturzystami uczniowie klas I odgrywali scenki na podstawie napisanego przez drużynę scenariusza. Z opinii młodzieży można wnioskować, że miło spędzili oni czas. Spotkanie to było niewątpliwie okazją do integracji najmłodszych uczniów naszej szkoły z maturzystami.