Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koncert ZELOWSKIE DZWONKI
14 grudnia 2018 r. w auli kompleksu SOLPARK odbył się świąteczny koncert zespołu Zelowskie Dzwonki. Zespół Zelowskie Dzwonki powstał w 1999 roku, jest to obecnie jedyny zespół w Polsce, grający na dzwonkach ręcznych. Zelowskie Dzwonki dysponują już 4 i pół oktawami dzwonków ręcznych. Dodatkowym urozmaiceniem są ręczne dzwonki rurowe (MelodyChimes) o zakresie trzech oktaw. Członkami zespołu są dwie uczennice Liceum - Ania i Ola Rogut. W piątek zespół zaprezentował znane piosenki pop bożonarodzeniowe oraz kompozycje napisane specjalnie na dzwonki ręczne. Po zakończonym koncercie mieliśmy możliwość porozmawiania z członkami zespołu oraz obejrzenia instrumentów. Pani dyrektor, uczniowie i nauczyciele serdecznie dziękują ks. Tomaszowi Pieczko,  pani dyrygent  p. Annie Kimmer oraz młodzieży na przygotowany występ, który wprowadził nas w atmosferę Świąt bożego Narodzenia, a także pokazał trudność grania na dzwonkach.