Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs recytatorski
14 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku gościła uczestników IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. K. Baczyńskiego, którego organizatorem jest II LO w Radomsku. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem Gorzkie dziedzictwo wolności. W konkursowych zmaganiach wzięło udział około 50 uczniów z gimnazjów i szkół średnich z całego powiatu. Jurorzy oceniali wykonawców w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe razem z gimnazjami oraz szkoły średnie. Młodzi artyści prezentowali się w konkursie recytatorskim i turnieju poezji śpiewanej. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów – Sandra Aleksanderek i Tomasz Janich. Poziom konkursowych zmagań był bardzo wysoki, tym bardziej więc cieszy drugie miejsce, które zajęła Sandra w turnieju poezji śpiewanej. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 21 stycznia w II LO w Radomsku. Gratulujemy!