Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Kolęd i Pastorałek
"Kleszczów górą", to słowa jednego z Jurorów Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, jaki odbył się 19 grudnia br. w Piotrkowie Tryb. a to za sprawą mocnej wokalnej reprezentacji z Kleszczowa. Naszą szkołę wspaniale zaprezentowali: Sandra Aleksanderek, Weronika Jońska, Kinga Kubiak, Sylwia Ornatowska, Jakub Opaliński. Swoim głosem i interpretacją oczarowali zarówno publiczność jak i szanowne Jury. A oto rezultaty: Jakub zdobył II miejsce a  Sandra i Kinga I miejsce i jadą na Finał do Będzina.  Wszystkim serdecznie gratulujemy znakomitego występu i życzymy dalszych sukcesów!