Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KSIĄŻKA POD CHOINKĘ
Tradycyjnie jak od lat 17 grudnua br. odbyła się Akcja "Książka pod choinkę ", która przyciągnęła wielu czytelników, planujących spędzić swój wolny czas z ciekawą książką.  W świątecznej atmosferze mieliśmy okazję zapoznać się z nowościami czytelniczymi. Nie zabrakło hitów takich jak: Tatuażysta z Auschwitz, Ucho igielne, Ogień i krew, Historia bez cenzury T.3, Ostatni mężczyzna T.5, Potęga umysłu i wielu innych. Całości dopełniły pyszne pierniczki Ani. Animację zorganizowali uczniowie z klasy 1a, 1m, 1t. Projekt realizowany w ramach wiedzy o kulturze i Programu Upowszechniania Czytelnictwa.