Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zbiórka charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Społeczność naszej szkoły przynosiła słodycze, gry planszowe, zabawki, artykuły spożywcze, higieniczne i przemysłowe. Akcja została przeprowadzona z inicjatywy uczennicy klasy III t – Julii Kołowrotkiewicz. Do swojego pomysłu przekonała ona wielu rówieśników – a zwłaszcza uczniów klasy III c. Dzięki ofiarności darczyńców zbiórkę można uznać za udaną. Zgromadzone dary zostały zawiezione do Domu Dziecka 20 grudnia 2018 r. W przekazaniu prezentów uczestniczyli :Julia i prezydium Samorządu Uczniowskiego: Kamil, Ania, Daria wraz z opiekunem p. Robertem Pawlickim i panią wicedyrektor Aleksandra Ignasiak - Smelą. Zostaliśmy ciepło przyjęci i spędzilimy przyjemnie czas z dziećmi, grając w gry planszowe i uczestnicząc w zabawach zaproponowanych przez podopiecznych Domu Dziecka. Radość obdarowanych dzieci stanowi niewątpliwie zachętę do podejmowania podobnych akcji w przyszłości. Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w zbiórkę.