Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

21 grudnia 2018 r. był w naszej szkole dniem wspólnego świętowania i wprowadził całą społeczność szkolną w piękny nastrój świąteczny. Rozpoczeliśmy od wspólnego obejrzenia Jasełek, które przygotowała młodzież z panią Joanną Durką przy pomocy ks. Michała Korzeńca i pani Aleksandry Ignasiak - Smeli. Tegoroczne Jasełka to całkowita nowość w naszej szkole czyli teatr cieni. Wielka praca i talent uczniów oraz niezastąpiona oprawa muzyczno - komputerowa. Po części artystycznej, życzeniach składanych przez panią dyrektor i przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, nastąpiło wręczenie nagród dla laureatów 25 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Następnie rozpoczeliśmy wspólne kolędowanie - zgodnie z tradycją każda klasa oraz grono pedagogiczne i pracownicy administracji zaśpiewali kolędę lub piosenkę świąteczną. Bartek i Wojtek zaprezentowali utwory świąteczne w ostrym brzmieniu. Rozśpiewani udaliśmy się na spotkania  wigilijne w klasach, gdzie wspólnie ucztowano i łamano się opłatkiem.  Był to radosny dzień.  
GALERIA