Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Realizacja innowacji "Chiny nie takie odległe"
W czwartek 3 stycznia 2019 r. grupa uczniów realizująca innowację pedagogiczną „Chiny nie takie odległe” wraz z p. A. Nagoda-Gębicz i p. M. Bugajską, wzięła udział w zajęciach wyjazdowych w Warszawie. Celem  wyjazdu była: 
1. Realizacja zajęć z doradztwa zawodowego w ramach innowacji „Chiny nie takie odległe”.
2. Wyrabianie nawyku właściwego korzystania z komunikacji publicznej – wizyta na Lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie taras widokowy.
3. Poszerzenie wiedzy na temat Chin i poznanie systemów kształcenia w Chinach – spotkanie z dr Marcinem Jacoby autorem książki „Chiny bez makijażu”, Dyrektorem ds. Współpracy Międzynarodowej, Adiunktem w Centrum Cywilizacji Azji Wschodniej, Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych. Sinolog. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia z zakresu wiedzy o Chinach i Azji Wschodniej: literatury, sztuki i dyplomacji kulturalnej
4. Zwiedzanie i uzyskanie informacji rekrutacyjnych o możliwości nauki na Uniwersytecie SWPS Humanistycznospołecznym ul. Chodakowska w Warszawie.
5. Wizyta w Pierogarni Chińskiej.
6. Poznanie możliwości rozwijania własnego biznesu lub zatrudnienia w Chinach; poznanie zasad i trybu wyjazdu do Chin – spotkanie z p. Pawłem Kępą, pracującym w Chinach nauczycielem biologii i j. angielskiego.