Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Chiny nie takie odległe" - zajęcia z języka angielskiego
W ramach realizacji innowacji, w dniu 05 stycznia 2019 roku uczniowie brali udział w zajęciach języka angielskiego. Głównym celem spotkania było umiejętne posługiwanie się językiem obcym w sytuacjach życia  codziennego. Uczniowie odgrywali różne scenki rodzajowe związane z życiem codziennym, odegrali scenki z sytuacji w jakich mogliby znaleźć się na lotnisku, w restauracji czy hotelu. Rozwiązali również quiz utrwalający słownictwo związane z podróżowaniem, dzięki któremu utrwalili zwroty niezbędne podczas podróży samolotem. Na koniec zajęć mogli przećwiczyć swoje umiejętności w konwersacjach językowych.