Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Najlepsze szkoły w Polsce są w Kleszczowie - ranking PERSPEKTYW 2019
10 stycznia 2019 r. uczestniczyliśmy w uroczystej gali finałowej Rankingu Perspektyw 2019, która odbyła się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. W gali wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, OKE, Kuratorium Oświaty, uczelni wyższych i instytucji samorządowych. Z naszej szkoły na zaproszenie, w gali uczestniczyli: p. dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, nauczyciele: p. Emilia Ławska i uczniowie: Szymon, Mikołaj, Krystian, Ania, Weronika, Natasza, Agnieszka. W XXI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych analizowano wyniki 2126 liceów ogólnokształcących i 1731 techników. Nasze szkoły uzyskały znakomite lokaty - Technikum to kolejny raz ZŁOTA SZKOŁA, Liceum to BRĄZOWA SZKOŁA. Technikum Nowoczesnych Technologii jest czwartym najlepszym technikum w Polsce. Zajęło także I miejsce w województwie łódzkim. Ogromny sukces to III miejsce Polsce w rankingu maturalnym. Liceum Ogólnokształcące znalazło się w gronie 50 najlepszych liceów w województwie łódzkim zajmując dobre 39 miejsce. W rankingu brano pod uwagę wyniki maturalne, sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i zawodowych oraz – w technikach – efekty egzaminów zawodowych. Gratulujemy nauczycielom i absolwentom rocznika 2018. Szczegółowe dane znaleźć można na portalu www.perspektywy.pl