Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień Zdrowia 2016
W dniach od 22 do 25 listopada 2016 r. w naszej szkole będziemy obchodzić Tydzień Zdrowia. W jego ramach odbędą się m.in. takie akcje jak:
-STOP PIJANYM KIEROWCOM – spotkanie, prelekcja i ćwiczenia praktyczne prowadzone przez Komendę Policji Wydział Ruchu Drogowego w Łodzi;
-wykład: ZOSTAŃ BOHATEREM SZPIKU prowadzony przez lekarzy z Łódzkiego Ośrodka Dawców Szpiku;
-wykład: PROFILAKTYKA RAKA PIERSI prowadzony przez członkinie Bełchatowskiego Stowarzyszenia „Amazonki”;
-pokaz: NAUCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY prowadzony przez uczniów i nauczycieli ZSP Kleszczów;
Podsumowaniem Tygodnia Zdrowia będzie JARMARK SPORTOWY MŁODYCH KRWIODAWCÓW.
Wszystkie informacje dotyczące dokładnych terminów i miejsc powyższych wydarzeń znajdują się na plakacie. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz mieszkańców Gminy Kleszczów do aktywnego udziału w Tygodniu Zdrowia. Wstęp wolny na wszystkie wykłady i pokazy.