Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Studentyki z Azji w naszej szkole - kolejne warsztaty językowe za nami
W dniach 6-10 lutego 2017 r. gościliśmy w naszej szkole wolontariuszki z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, które prowadziły warsztaty językowe dla uczniów naszej szkoły. Koreanka SooMin i Indonezyjka Elsa prezentowały swoje ojczyste kraje oraz prowadziły zajęcia dotyczące planowania przyszłości, podejmowania ważnych decyzji w dorosłym życiu i dalszej karierze zawodowej. Wszystkie zajęcia miały formę prezentacji i warsztatów i prowadzone były w języku angielskim, dzięki czemu nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce. Były to niezwykle ciekawe zajęcia, z których zadowoleni byli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszone studentki.