43 Centralne Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” w Bornym Sulinowie na 5

W dniach 5-8 pażdziernika 2020 uczniowie naszej szkoły w składzie: Marcel Kozłowski, Kacper Szymoniak, Mikołaj Grzybek wzięli udział w 43 Centralnym Finale Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze” w Bornym Sulinowie. Uczniowie reprezentowali województwo Łódzkie na zawodach centralnych. Rywalizowali w konkurencjach: sprawnościowych, strzelaniu, rzucie granatem, pierwszej pomocy przedmedycznej na polu walki oraz w biegu na orientację. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie jak na Mistrzostwa Polski przystało. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, zostawiając zdrowie i zaangażowanie w każdej konkurencji. Zespół zajął wysokie 5 miejsce. Dziękujemy chłopakom za ich wysiłek, zaangażowanie i oczywiście GRATULUJEMY. Jesteście 5 drużyną w Polsce! Opiekunem drużyny był Piotr Szczepaniak.