Włączamy się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie, jak co roku, włącza się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W tym roku temat OTK brzmi: Doradzamy – zawodowo, wybieramy – odlotowo. Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej. Tegoroczna edycja odbędzie się od 19 do 25 października. Niestety ze względu na Covid19, znacząco musieliśmy ograniczyć nasze działania, ale to co przygotowaliśmy z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Obraz / baner zawiera hasła: Ogólnopolski Tydzień Kariery, Stowarzyszenie doradców szkolnych i zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej