Koniec „Przerwy na czytanie”

Powiększ obraz

Książka to nieodłączny atrybut każdego człowieka uprzywilejowanego możliwością zdobywania wiedzy. Dlatego tak często można ją spotkać na szkolnych korytarzach. „Przerwa na czytanie” to projekt zrealizowany w ramach Programu Upowszechniania Czytelnictwa przez naszą bibliotekę szkolną. Z ogromną przyjemnością obejrzałyśmy zdjęcia uczniów i nauczycieli, upamiętniające ich wolny czas z lekturą. Widać, że czytanie uszlachetnia, a książka dodaje uroku i uszczęśliwiaJ Dziękujemy wszystkim za udział!

Po podliczeniu głosów ogłaszamy Zwycięzców: 
I miejsce Tomek Płomiński (135 głosy/ nr 31) II miejsce Julia Biernacka (118 głosy/nr 13) III miejsce pan Adam Grodek (63 głosy/ nr4) Wyróżnienia : Ola Krawczyk (50 głosy/ nr2) i Bartosz Mielczarek (43 głosy/nr24).
Nagrody, w postaci kart upominkowych Empik ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy. [Karty zostaną przesłane pocztą.] Serdecznie podziękowania należą się również Sympatykom biblioteki, którzy głosując na naszym profilu, pomogli wybrać najlepsze fotografie. Zgodnie z obietnicą, wylosowałyśmy dwie osoby głosujące w konkursie: Zuzię Polkowską i Jakuba Strzelczyka, dla których mamy drobne upominki czytelnicze. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach biblioteki!