Koniec „Przerwy na czytanie”

Książka to nieodłączny atrybut każdego człowieka uprzywilejowanego możliwością zdobywania wiedzy. Dlatego tak często można ją spotkać na szkolnych korytarzach. „Przerwa na czytanie” to projekt zrealizowany w ramach Programu Upowszechniania Czytelnictwa przez naszą bibliotekę szkolną. Z ogromną przyjemnością obejrzałyśmy zdjęcia uczniów i nauczycieli, upamiętniające ich wolny czas z lekturą. Widać, że czytanie uszlachetnia, a książka dodaje uroku i uszczęśliwiaJ Dziękujemy wszystkim za udział!

Po podliczeniu głosów ogłaszamy Zwycięzców: 
I miejsce Tomek Płomiński (135 głosy/ nr 31) II miejsce Julia Biernacka (118 głosy/nr 13) III miejsce pan Adam Grodek (63 głosy/ nr4) Wyróżnienia : Ola Krawczyk (50 głosy/ nr2) i Bartosz Mielczarek (43 głosy/nr24).
Nagrody, w postaci kart upominkowych Empik ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy. [Karty zostaną przesłane pocztą.] Serdecznie podziękowania należą się również Sympatykom biblioteki, którzy głosując na naszym profilu, pomogli wybrać najlepsze fotografie. Zgodnie z obietnicą, wylosowałyśmy dwie osoby głosujące w konkursie: Zuzię Polkowską i Jakuba Strzelczyka, dla których mamy drobne upominki czytelnicze. Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach biblioteki!