#Łękawachallenge

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice oraz Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie – społeczność naszej Szkoły odpowiada na wyzwanie #Łękawachallenge Czasu jest niewiele, a pieniędzy na ratowanie małego Wiktora Kruszyńskiego potrzeba dużo. Kochani mamy nadzieję, że RAZEM podejmiemy wyzwanie i każdy dorzuci swoją cegiełkę.  Zasady są bardzo proste: weźcie pędzle w dłoń, kolorowe farby oraz białe prześcieradło albo odwróćcie na drugą stronę nieużywany już baner reklamowy (niech będzie Eco!) i namalujcie plakat z hasłem: WIKTORKU, BĘDZIE DOBRZE! Zróbcie zdjęcie gotowej pracy i zamieście je pod postem na Fb z #Łękawachallenge. Zdjęcia zostaną zamieszczone również na stronie szkoły.

Stwórzcie szkolną zbiórkę po 10 zł i wpłaćcie na konto Wiktorka, https://www.siepomaga.pl/wiktorkowe-serduszko można podpisać ZSP w Kleszczowie. (Pieniądze można również przekazać w internacie dyżurującemu wychowawcy)
P.S. Łamiemy zasady, ale tylko w górę:-)
Na wykonanie plakatu macie 48 godzin!

Dziękujemy za nominacje SP w Kleszczowie

Nominujemy:
• Publiczne Przedszkole Samorządowe w Kleszczowie
• Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Szczercowie
• Gminną Bibliotekę Publiczną w Kleszczowie