Projekt językowy „Uczennica liceum też nauczy”

18 grudnia 2020 r uczniowie IV klasy Szkoły Podstawowej w Kleszczowie wzięli udział w innowacyjnym projekcie. Mieli okazję gościć na swojej lekcji uczennice z naszej szkoły. Z inicjatywy Pani Ewy Siedlarek uczennice klasy Ia przeprowadziły dla swoich młodszych kolegów i koleżanek świąteczną lekcję języka angielskiego. Emocje były ogromne, ponieważ nasze uczennice pierwszy raz występowały w roli nauczycieli. Przygotowana prezentacja oraz zadania spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony uczniów z klasy IV, dlatego lekcja przebiegała w bardzo emocjonującej atmosferze. Wszyscy byli zgodni, że lekcja ta była świetną przygodą, dlatego planujemy powtórzyć to przedsięwzięcie zarówno z klasą IV, jak i może z innymi klasami, bo przecież uczeń też potrafi nauczyć ?