Łódzki Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021

Fundacja Edukacyjna Perspektywy po raz 23. opublikowała ranking liceów i techników. Politechnika Łódzka, jako partner tego wydarzenia, zorganizowała 12 lutego 2021 r. uroczystość ogłoszenia TOP 10 – najlepszych szkół w województwie łódzkim. Uroczystość miała charakter zdalny i była transmitowana na żywo. Podczas specjalnej gali przedstawiono po 10 najlepszych liceów i techników z naszego regionu.  Wyniki ogłosili JM Rektor PŁ, prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik oraz prorektor ds. kształcenia, dr hab. inż. Andrzej Romanowski, prof. PŁ.  

Na galę online została zaproszona pani dyrektor Agnieszka Nagoda- Gębicz, która podziękowała „całej społeczności Technikum i Liceum w Kleszczowie za zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność i szybkie dostosowanie do wirtualnej rzeczywistości. To dzięki wspólnej pracy nauczycieli, uczniów, administracji oraz przy wsparciu rodziców i organu prowadzącego jakim jest Gmina Kleszczów, możemy cieszyć się z osiągnięć naszej młodzieży” 

W studio TV na ten czas zamieniła się sala 102, która została profesjonalnie przygotowana przez pana Łukasza Święciaka.

Artykuł na portalu Perspektywy.pl: http://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=5568:politechnika-lodzka-uhonorowala-najlepsze-szkoly-wojewodztwa&catid=24&Itemid=119