8 marca – II Szkolny Turniej Szachowy

Z ogromną przyjemnością, zapraszamy wszystkich miłośników strategicznych gier planszowych  do udziału w 2.edycji SZKOLNEGO TURNIEJU SZACHOWEGO online. Po pierwszym turnieju było tak dużo pozytywnej energii, że postanowiliśmy to powtórzyć. Co prawda, nie stacjonarnie tylko online ale i tu z pewnością będzie można sprawdzić/ podszkolić  swoje umiejętności. Turniej zostanie przeprowadzony na platformie lichess. Wystarczy tylko, że do godz. 17.45, w dniu rozgrywek, założycie konto na platformie lichess.org  a następnie dołączycie do szkolnego klubu –  Para Gońców Kleszczów.

Link do klubu: https://lichess.org/team/ksz-para-goncow-kleszczow

Pamiętajcie, do klubu zapisujemy się poprzez wybranie opcji „Dołącz do klubu”. Tam wpisujemy swoje imię i nazwisko oraz jakiekolwiek litery. Tak więc, jest to bardzo proste, wchodzimy w link -> wybieramy opcję dołącz do klubu -> wypełniamy formularz i przystępujemy do gry!

Więcej informacji w regulaminie i u organizatorów: Łukasza Kasprzaka, Piotra Chybalskiego, Katarzyny Woźniak i Barbary Mickiewicz.

SZACH MAT – Bądź tego dnia z nami!

Plakat II Szkolnego Turnieju Szachowego - 8 marca 2021