Szkolny Konkurs Słowotwórczy – wyniki

19 kwietnia uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w Szkolnym Konkursie Słowotwórczym, który w tym roku odbył się na platformie MS Teams. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży, co pokazuje, że słowotwórstwo nie jest im obce. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: klasy I-II oraz klasy III – IV. Do testu przystąpiło 49 uczniów klas pierwszych i drugich oraz 10 uczniów klas trzecich i czwartych. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

Klasy I-II

I. miejsce Kacper Chałubek II m

II. miejsce Aniela Wiła I a

III. miejsce Wiktor Jaśkiewicz II tg, Maciej Łakomy II tg

Wyróżnienia

W klasach III – IV wyróżnienie przypadło czterem uczennicom, które uzyskały taką samą ilość punktów.

  • Martyna Górazda III a
  • Julia Zysiek III a
  • Natasza Malik IV t
  • Marta Klekocińska III b

Zwycięzcy otrzymają nagrody w formie ocen z języka angielskiego oraz upominków po powrocie do szkoły. Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY uzyskanych wyników