V konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego

16.04.2021 r. odbyła się V konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego. Ze względu na pandemię COVID-19 konferencja odbyła się online (na platformie Teams). Organizatorami byli: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Tematem Konferencji w tym roku była „Aktywizacja uczniów na zdalnej lekcji języka niemieckiego i angielskiego”. W trakcie webminarium nauczyciele mieli możliwość wypróbowania różnych narzędzi i stron internetowych oraz ćwiczeń Energizer. W konferencji wzięło udział około 60 osób. Warsztaty poprowadzili nauczyciele ZSP w Kleszczowie: Pan Adam Grodek (nauczyciel języka niemieckiego) oraz Pani Anna Pałczyńska (nauczyciel języka angielskiego)